Kontakta Hebygårdar & Hebyfastigheter

Gamla Stationshuset i Heby

Har du några funderingar, eller vill veta något utöver det som står på sidan, skicka oss ett meddelande nedan så hör vi av oss så snabbt vi kan!

Glöm inte att spana in sidan Frågor & Svar innan du skickar för att se om det du söker finns med där.

Kontakttider

Telefontid: Måndag–Fredag, kl 08:00-12:00
Tel: 0224-362 00

Heby Kommun, Medborgarservice:
Svarar Måndag–Torsdag kl 13.00-16.30,
Fredag kl 13.00-15.00

Besökstid:
Måndag-Torsdag, kl 13:00-16:00

Vid akuta fel under helger och kvällstid kan du ringa in till vårt journummer:
Tel: 073-600 85 77

Adress

Stationsvägen 2, Heby, 744 21 Heby

Hebygårdar AB & Hebyfastigheter AB
Box 29, 744 21 Heby

Tel: 0224-362 00

E-post: hebygardar@heby.se

Huvudkontor

Stefan Liljebris

VD
stefan.liljebris@heby.se

Roger Österberg

Teknisk förvaltare / Projektledare
roger.osterberg@heby.se

Emma Karlström

Uthyrning & Administration
emma.karlstrom@heby.se

Sandra Andersson

Uthyrning & Administration
sandra.andersson1@heby.se

Roy Andersson

Förvaltningschef
roy.andersson@heby.se

Christina Perman

Ekonomiansvarig
christina.perman@heby.se

Petra Eklund

Ekonomiassistent
petra.eklund@heby.se

Pernilla Winterqvist Boman

Besiktning & Administration & Lokalvårdschef
pernilla.winterqvist-boman@heby.se

Daniel Eklund

Arbetsledare yttre miljö

Oskar Funk-Olsson

Serviceelektriker

Fredrik Carlsson

Drifttekniker Värme/Ventilation

Lars Melin

Drifttekniker Värme/Ventilation

Cecilia Karlén

Din husvärd i Heby samt verksamheter Heby

Peter Gustavsson

Din husvärd i Tärnsjö samt verksamheter i Tärnsjö

Sören Ohlsson

Din husvärd i Östervåla och Harbo, samt verksamheter Östervåla och Harbo

Christian Johnsson

Din husvärd för verksamheter i Heby

Per-Erik Zilén

Din husvärd i Östervåla och Harbo, samt verksamheter Östervåla och Harbo

Anders Friberg

Din husvärd i Morgongåva och Vittinge

Jan Ingemarsson

Din husvärd i Morgongåva, Vittinge och Heby för verksamheter

 

Sidan uppdaterad: 2022-08-22